Str. Główna

ks. Krzysztof Czech

Kaplica bł. Księdza Jerzego

Decyzją Ordynariusza ks. Biskupa Wiktora Skworca 14 sierpnia 2009 r. nowym proboszczem zostaje mianowany ks. mgr Krzysztof Czech (ur. 1967).
Święcenia kapłańskie przyjął w 1992 r. w katedrze tarnowskiej z rąk Biskupa Józefa Życińskiego. Pierwsze 3 lata pracy kapłańskiej w parafii Grybów. Następnie 8 lat w Katedrze w Tarnowie oraz 6 lat w parafii św. Mikołaja w Bochni.
Od roku 1995 ks. Krzysztof pełni funkcję Asystenta Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Dziecezji Tarnowskiej.

2009 - wykonanie nowego nagłośnienia naszego kościoła przez firmę "RDUCH".
2010 - malowanie dachu, wymiana drzwi i okien w kaplicy na Kokuszce.
2011 - malowanie dachu w kaplicy na Piwowarówce. Całkowity remont domu gospodarczego koło plebani. Wymiana rynien w Domu Katechetycznym. Przygotowanie niezbędnej dokumentacji i projektów oraz rozpoczęcie prac ziemnych na placu religijno - turystycznym im. błogosławionego Jana Pawła II.
2011 - październik - poświęcenie patriotyczno - religijnej kaplicy im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.
2012 - kontynuacja prac przy placu religijno - turystycznym im. błogosławionego Jana Pawła II. Czyszczenie oraz malowanie blachy na dachu kościelnym.

HISTORIA PARAFII | AKTUALNOŚCI | WSPÓLNOTY | GALERIA | LINKI | MEDIA | KONTAKT

www.opoka.org.pl